piątek, 31 sierpnia 2012

Spełnienia marzeń ;)

Dzisiaj swoje 18-ste urodziny obchodzi Klimek Murańka
Z tej okazji życzę mu szczęścia, zdrówka, spełnienia wszystkich marzeń, mnóstwa sukcesów na skoczni jak i życiu prywatnym oraz udanej 18-stkowej zabawy :)

czwartek, 30 sierpnia 2012

Zdjęcia

W czasie gdy na skoczni nic się nie dzieje postanowiłam dodać kilka fotek z LGP w Wiśle.

W niedzielę mistrzostwa Polski . Jestem ciekawa kto wygra :)

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Puchar Prezesa PZN

Wczoraj w Wiśle odbył się drugi konkurs o Puchar Prezesa PZN. Najlepszym wśród skoczków okazał się Grzegorz Miętus, który oddał skoki na odległość 121,5 m oraz 128,5 m . Na drugim stopniu podium stanął Łukasz Rutkowski ( 119,5 m i 123,5 m ). Trzeci był Jan Ziobro po skokach na odległość 119,5 m oraz 116,5 m .
Łukasz Rutkowski, Grzegorz Miętus, Jan Ziobro.

Ostatni konkurs o Puchar odbędzie się 29 września, a w między czasie chłopaki po rywalizują w Wiśle na Mistrzostwach Polski .

niedziela, 26 sierpnia 2012

IV Międzynarodowy Memoriał Olimpijczyków

W sobotę 25 sierpnia w Szczyrku odbył się IV Międzynarodowy Memoriał Olimpijczyków .

Na obiekcie HS77 rywalizowali juniorzy B, C oraz D. Zwyciężył
Paweł Wąsek z Wisły Ustronianki.

Na Memoriale triumfował Grzegorz Miętus, który pokonał Jana Ziobro oraz Łukasza Rutkowskiego.

Gratuluję :)

Jan Ziobro, Grzegorz Miętus, Łukasz Rutkowski

Wank wygrywa, Kubacki na podium .

Dzisiejszy konkurs w Hakubie zakończył się szczęśliwie dla Dawida Kubackiego, który po niezbyt udanym skoku w pierwszej serii i uplasowaniu się na 11 lokacie, wziął się w garść i w drugiej pokazał na co go stać, skacząc 127 m co dało mu 3 miejsce.

Na najwyższym stopniu podium znalazł się Andreas Wank, a drugie miejsce należy do Jurija Tepesa .

Bardzo dobre skoki oddał także Bartłomiej Kłusek , który zajął 8 miejsce oraz Aleksander Zniszczoł zajmując 14 lokatę, co dało mu pierwsze punkty w LGP.

W finałowej serii zabrakło Krzysztofa Miętusa i Krzysztofa Bieguna.

Kolejny konkurs z serii Letniej Grand Prix dopiero 21 września w Ałma-Acie.

Dzisiaj w Wiśle odbędzie się drugi konkurs o Puchar Prezesa, a za tydzień Mistrzostwa Polski .

3. Noriaki Kasai (124,5 m i 126 m)

Polacy wystąpili w składzie : Kubacki, Kłusek, K. Miętus, Biegun, Zniszczoł.

W drugiej serii nie zobaczyliśmy niestety Krzysia Bieguna, który zajął 38 miejsce oraz Olka Zniszczoła, który uplasował się na 43 lokacie.
Pozostali nasi zawodnicy zajęli : 5. Kubacki, 14. Kłusek, 23. Miętus.

Jutrzejszy konkurs odbędzie się o godz. 8 polskiego czasu.

Trzymam za naszych kciuki ;)

piątek, 24 sierpnia 2012

Hakuba

Wraz z nadejściem weekendu przyszła pora na kolejne zawody. Tym razem skoczkowie będą rywalizowali między sobą w Hakubie.

Za nami są już treningi i kwalifikacje.

Treningi okazały się owocne dla Dawida Kubackiego, który to od początku LGP świetnie sobie radzi .
Zaś z kolei kwalifikacje należały do Japończyka - Sho Suzuki . Najlepszym z naszych był ponownie Dawid Kubacki skacząc 122,5 m oraz Bartłomiej Kłusek, który wylądował na 118 m i uplasował się na 7 pozycji.

W jutrzejszym konkursie zobaczymy komplet naszych skoczków, tj: Dawid Kubacki, Bartłomiej Kłusek, Krzysztof Biegun, Aleksander Zniszczoł oraz Krzysztof Miętus.

Tak więc, życzę chłopakom powodzenia i pomyślnych wiatrów ;)